נזקי גוף
על מנת לקבל את סכום הפיצויים המירבי בגין נזקי גוף לאחר מחלה,  תאונת דרכים, תאונת עבודה או כל אירוע אחר בתחום הנזיקין עליכם לפעול בצורה חכמה.

חשוב לעבור על כל הפרטים הקטנים החל מהרגע שבו נפגעתם, זאת על מנת לתכנן בצורה חכמה תיק לתביעת פיצויים, להחליט על אופן התנהלות התיק נזקי הגוף בבית המשפט. כל אלו עד להשלמת הטיפול וקבלת פיצוי כספי. 
מומלץ להתייעץ עם עורך דין מומחה בדיני הנזיקין , בעל ידע רב בניהול תיקים בתחום נזקי גוף.   

רשלנות רפואית

תביעה בעניין של רשלנות רפואית מצריכה עו"ד שמנוסה מאוד בתחום על מנת לבנות תיק של רשלנות רפואית בצורה אופטימלית. לניסיון עורך הדין יש השפעה מכרעת על  סיכויי הצלחת התביעה. הנני בעל ניסיון רב ובקיא בתחום הרפואי-משפטי, במונחים הרפואיים ובתהליכים הרפואיים.

תאונות דרכים

אני מעניק ללקוחותיי ליווי צמוד מהשלב הראשוני של מעורבות בתאונה ועד לסיום התיק. הליווי כולל מתן הנחיות פעולה מהשלבים הראשונים, עזרה באיסוף החומר, מתן מידע חשוב לצורך בניית התיק, משא ומתן מול חברת הביטוח, הכנת כתב תביעה, בקשות למינוי מומחים רלוונטיים, חישובי נזק, ניהול דיונים

תאונות עבודה

אם נפגעת בתאונת עבודה הינך זכאי לפיצוי הן מהביטוח הלאומי והן מחברת הביטוח המבטחת את המעביד בביטוח "חבות מעבידים". במקרה ויש לך פוליסת ביטוח כגון ביטוח מנהלים או פוליסת תאונות אישיות, תהא זכאי לפיצוי נוסף גם מפוליסות אלה עבור אי כושר עבודה ונכות מתאונה.

גובה הפיצוי בתאונת עבודה תלוי בנתוניך האישיים (גיל, מקצוע, שכר), במהות הפגיעות שלך, בגובה הנכות שתקבע לך בהליך המשפטי.

תאונת עבודה – מחלת מקצוע

מחלת מקצוע הינה סוג של תאונת עבודה ובדומה לתאונת עבודה מקנה זכויות והטבות כלכליות לנפגע המוענקות ע"י המוסד לביטוח לאומי. הקביעה מתי נחשבת מחלה כ"מחלת מקצוע" קבועה בחוק במעיין רשימה סגורה של "מחלות" שאם העובד לקה באחת מהן הוא יוכר כנפגע עבודה.

תאונות תלמידים

תאונות תלמידים הינן תאונות אשר נגרמו לתלמיד בהיות בגן או בבית הספר, התלמידים הלומדים בישראל מבוטחים בפוליסת תאונות אישיות . במקרה של תאונת תלמידים ניתן להגיש תביעה נגד המוסד החינוכי בו למד התלמיד ו/או משרד החינוך ו/או גורם כלשהו שהיה אחראי לקרות התאונה, בנוסף לכך ניתן לתבוע את חברת הביטוח שמבטחת בפוליסת תאונות תלמידים - תאונות אישיות. תביעות מסוג זה דורשות טיפול משפטי מקצועי ביותר, רוב ההורים אינם מודעים כלל לכך שילדיהם מבוטחים בפוליסת תאונת תלמידים, ולכן אינם מודעים לזכותם. 

 


logo בניית אתרים